top of page

TURİZM & OTEL SEKTÖRÜ

Kalıcı Etki

Haşere yönetimi zorluklarının her otele özgü olduğunu biliyoruz, bu nedenle ürün ve hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmaktadır.

Sektördeki uzmanlığımız sayesinde, turizm ve otelcilik endüstrisi için uzman çözümler sağlamaktayız.

Planet Kontrol Turizm ve Otelcilik paketi, sürünen böcek ve kemirgen kontrolünü içerir.

Haşere kontrolüne ek olarak, programınız aşağıdaki hizmetleri de içerebilir:

Dışlama Kontrolü - Zararlı böcekler binalara kapılardan ve etrafındaki küçük çatlaklar gibi birçok farklı yerden girebilir. Planet Kontrol olarak zararlı haşere giriş noktalarını kapatmak ve mülkünüzün korunmasına yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışırız. 

Yatak Böcek Kontrolü - Turizm ve otel endüstrisinin karşı karşıya olduğu en ciddi haşere sorunlarından biri yatak böcekleridir. Planet Kontrol olarak mülkünüzün itibarının zedelenmesini önlemeye yardımcı olabiliriz. Mevcut yatak böcek istilasını gidermek için kapsamlı bir teftiş, istila altındaki alanların tedavisi için agresif bir strateji uygulayacaktır.


Kuş Kontrolü - Binalarda, çatılarda ve havalandırma sistemlerinde hasarlara sebep olabilen kuşlar; çalışanlarınıza ve konuklarınıza hastalık bulaştırma riski de taşırlar. Kuş Kontrolü programımız ile mülkünüzü bu zor problemden korumanıza yardımcı olabiliriz.

TURİZM & OTEL: Müşteriler
bottom of page