top of page

Planet Haşere Kontrol Hizmetleri olarak, 2004 yılından bu yana donanımlı kadromuz ve servis kalitemiz ile siz müşterilerimize kesin çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz; İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz; Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla,  halk sağlığı alanında ülkemizin lider kuruluşlarından, müşterilerimizin en önemli ortaklarından olmak.

Kurumsal Değerlerimiz;

  • İnsanlığa ve tüm yaşama saygı

  • Çevreye duyarlılık

  • Bilgi, disiplin ve iyi hizmet anlayışı

  • Güvenilirlik ve şeffaflık

  • Yenilikçilik

  • Esneklik ve çeviklik

  • Çözüm odaklılık

Yıllar boyunca farkına vardığımız üzere, sıra dışı hizmetimiz deneyimli ve güler yüzlü profesyonellere sahip olmakla başlıyor. Alanında uzman kişilerle çalışarak oluşturduğumuz profesyonel kadromuza son derece güveniyoruz.
Felsefemizde kişiye özel hizmetin yanında ve müşteri memnuniyeti sağlamak yer alır, bu sebeple beklenilenden fazlasını sunmak için gereken her şeyi yaparız.

Hakkımızda: Biz Kimiz

SOSYAL SORUMLULUK

Planet Kontrol Haşere Hizmetleri olarak siz müşterilerimiz bizden almış olduğunuz her hizmet karşılığında bizlerde aşağıdaki kurumlara destek oluyoruz.

Tema Vakfi.jpg

TEMA Vakfına fidan bağışında bulunuyoruz.
Planet Kontrol Haşere Hizmetleri olarak bugüne kadar 100'den fazla fidan dikimi gerçekleştirdik.

Darussafaka.jpg

Eğitimde fırsat eşitliğine inanıyoruz ve Darüşşafaka Eğitim Kurumları'na bağışta bulunuyoruz.

Hunger.jpg

Sizlerde dünyadaki açlığı engellemek için hazırlanmış web sitesini ziyaret ederek destek olmak isterseniz lütfen linki ziyaret edin:  https://thehungersite.greatergood.com/clicktogive/ths/home

Hakkımızda: Etkinlikler

Sertifikalarımız

Planet Haşere Kontrol Hizmetleri olarak, T.C. Sağlık Bakanlığı ve yerel kurumlardan onaylı ruhsat ve tüm sertifikalarımız bulunmaktadır.  Dünyada sayılı birçok uluslararası kuruluşa da üyeyiz.

Hakkımızda: Portföy
bottom of page