top of page

SAĞLIK SEKTÖRÜ

Profesyonel Danışmanlık

Haşere kontrolünde de, sağlık endüstrisinde olduğu gibi, başarı da bilimle başlar.

Planet Kontrol olarak zararlı böcek ve haşereler hakkındaki uzmanlığımıza güveniyor ve sizinki gibi hassas sağlık tesislerinde bilimsel bir yaklaşım sergiliyoruz.

Planet Kontrol Sağlık paketi, kapsamlı ve ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanıp uygulanmaktadır.

Tıpkı hastalar gibi, sağlık kurumları da birbirlerine benzemez. Bu yüzden Planet Kontrol olarak tesisinizin karşılaştığı eşsiz zararlıları anlamak için kapsamlı bir inceleme yaparız. Bulduğumuz bulgulara dayanarak, sadece tesisinize özel koruma programı oluştururuz.

Haşere kontrolüne ek olarak, programınız aşağıdaki diğer hizmetleri de içerebilir:

Dışlama Kontrolü- Zararlılar tesisinize kapılardan ve küçük çatlaklardan girebilir. Planet Kontrol olarak, zararlı haşere giriş noktalarını kapatmak ve binanızı zararlı böcekler için daha az çekici hale getirerek korumaya yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışırız.

Yatak Böceği Kontrolü- Yatak böcekleri sağlık kurumlarında görülmekte olan bir sorundur; ancak Planet Kontrol olarak size özel çözümlerimiz ile itibarınızı zedelemenizi önlemeye yardımcı oluruz. Yatak böcek istilasını gidermek için kapsamlı bir şekilde denetleme ve tedavi içeren agresif bir strateji uygularız.

SAĞLIK SEKTÖRÜ: Müşteriler
bottom of page