top of page

LOJİSTİK SEKTÖRÜ

Kalıcı Çözümler

Planet Kontrol Lojistik paketi, lojistik depolarının ve nakliye gemilerinin benzersiz haşere yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Son derece kapsamlı bu program, sizinki gibi lojistik şirketlerinin ürünlerini, zararlarını ve itibarlarını etkileyebilecek haşere istilasından korumalarına yardımcı olacak teknikleri içerir.

Sıkı sevkiyat programları için vaktiniz kalsın; haşere kontrolünü Planet Kontrol olarak sizin için listeden çıkartalım. Tesisinizin korunmasına yardımcı olmak için dışlama, gönderi denetimleri, sağlık önlemleri ve uygun stok rotasyonunuza odaklanmak için personelinizle birlikte çalışacağız.

Haşere kontrolüne ek olarak, programınız aşağıdaki hizmetleri de içerebilir:

Dışlama Kontrolü - Zararlı böcekler binalara kapılardan ve etrafındaki küçük çatlaklar gibi birçok farklı yerden girebilir. Planet Kontrol olarak zararlı haşere giriş noktalarını kapatmak ve mülkünüzün korunmasına yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışırız. 

Kuş Kontrolü - Binalarda, çatılarda ve havalandırma sistemlerinde hasarlara sebep olabilen kuşlar; çalışanlarınıza ve konuklarınıza hastalık bulaştırma riski de taşırlar. Kuş Kontrolü programımız ile mülkünüzü bu zor problemden korunmanıza yardımcı olabiliriz.

LOJİSTİK SEKTÖRÜ: Müşteriler
bottom of page