top of page

İLAÇ ENDÜSTRİSİ

Hassas Destek

Haşereler gıda, su ve uygun sıcaklıkları aradıkları için ilaç üretim ve depolanması için kullanılan tesisler ideal birer zararlı habitatı oluşturur.

Planet Kontrol Hassasiyet Kontrol paketi, sizin ve sizin gibi tesisler için özel olarak tasarlanmıştır; her büyük denetçinin gereksinimlerini karşılar.

Planet Kontrol Hassas Koruma Programına neden ihtiyacınız var?

İlaç endüstrisi için, haşereler ürün güvenliği ve yasal düzenlemelere uyum için büyük bir tehdit olabilir. Devlet tarafından açıklanan en büyük şart: Haşerelerin olmaması

  • Zararlılar gıda, su ve en uygun sıcaklıkları aradıkları için ilaç üretimi ve depolanması için kullanılan büyük miktarlarda depolanmış ürünler ilaç tesislerini ideal zararlı habitatı yapar. 

  • Bozulabilir, depolanan ürünler böcek, kurtgiller ve yemek kurdu türleri gibi zararlıları çekebilir.

İlaç endüstrisindeki başarı, kapsamlı bilimsel araştırmalara ve müşterilerinizle olan güçlü ilişkiye dayanmaktadır. Haşere kontrolü de aynı sistemde çalışmaktadır. Bu nedenle Planet Kontrol, mülkünüzün karşılaştığı eşsiz haşere baskılarını anlamak için tesisinizin kapsamlı bir incelemesini yaparız. Bulduğumuz bulgulara dayanarak, tesisinize özel, zararlılara ve haşere kontrolüne ilişkin derin bilgi birikimimizi ortaya çıkaran kapsamlı bir koruma planı oluşturmak için sizinle birlikte çalışırız.

Planet Kontrol Hassasiyet Kontrol paketimizde, sürünen böcek ve kemirgen kontrolü bulunmaktadır.

Haşere kontrolüne ek olarak, programınız aşağıdaki hizmetleri de içerebilir:

Dışlama Kontrolü - Zararlı böcekler tesislerinize çok çeşitli yollarla girebilir. Planet Kontrol olarak zararlı haşere giriş noktalarını tespit edip mühürleyebilir ve tesislerinizin korunmasına yardımcı olabiliriz.

Sinek Kontrolü - Sinekler ilaç üretim tesislerinde sıkıntı ve sağlık riski taşır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için tesisinize özel çözümlerle birlikte çalışır ve uygulama yaparız.

İLAÇ ENDÜSTRİSİ: Müşteriler
bottom of page