top of page

EĞİTİM SEKTÖRÜ

Profesyonel Danışmanlık

Bol miktarda yiyecek, su ve barınma imkanı sunan eğitim kurumları, zararlı canlılar için ideal yaşam alanlarıdır. Okul öncesi sınıflardan, üniversite kampüslerine kadar eğitim ortamlarının karşılaştığı benzersiz haşere kontrol zorluklarını anlıyoruz.

Planet Kontrol Eğitim Kurumu paketi, kurumunuzun ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olan bir haşere yönetim programı tasarlamak için kullandığımız kapsamlı ve yerinde incelemeyle başlar. Paketimizde sürünen böcek ve kemirgen kontrolü bulunmaktadır.

Haşere kontrolüne ek olarak, programınız aşağıdaki hizmetleri de içerebilir:

Sinek Kontrolü - Sinekler vücutlarındaki ve bacaklarındaki yarım milyardan fazla mikroorganizmayı okulunuzun kafeteryasındaki yiyeceklere bulaştırabilirler. Planet Kontrol olarak tüm istilalarınızı yönetmek için çalışmaktayız. 

Tuvalet Bakımı - Binaların ortak kullanım alanları tuvaletlerin bakımları yeterli olarak yapılmazsa, sağlıksız ve zarar verici izlenimler bırakabilir. Planet Kontrol olarak benzersiz teknolojideki ürünlerimiz ile tuvaletlerin daha temiz tutulmasına, mikropların yayılmasının azaltılmasını sağlamada yardımcı olabiliriz.

EĞİTİM SEKTÖRÜ: Müşteriler
bottom of page